כניסה לרשומים

לימודי ליווי התפתחותי – מה חשוב לדעת על הקורס?

לימודי ליווי התפתחותיבשנים האחרונות הביקוש לשירות של ליווי התפתחותי לתינוקות, נמצא במגמת עלייה וכחלק מכך, גם הביקוש למסגרות של לימודי ליווי התפתחותי, עולה בהתאמה.
קורס ליווי התפתחותי, נוגע בעצם במגוון רחב של נושאים אשר קשורים להתפתחותו התקינה של התינוק – מגיל לידה ועד לגיל שנתיים.
לימודים אלו אמורים לשלב בתוכם הקניית ידע תיאורטי עם התנסויות בפועל, זאת על מנת להכין את משתתפי הקורס, בצורה הטובה ביותר, לעיסוק בתחום של ליווי התפתחותי.


מה לומדים במסגרת הקורס?


כאן חשוב לציין, שתוכנית הלימודים יכולה להשתנות בין מסגרת לימודי ליווי התפתחותי אחת לאחרת, לכן, בעת בחירת המסגרת, אחד הפרמטרים הראשונים עליהם מומלץ לשים דגש הם: היקף הקורס ונושאי הלימוד.
במסגרת הקורס, התלמידים יקבלו מידע לגבי אבני הדרך להתפתחות מוטורית תקינה בשנים הראשונות לחיי התינוק. הם ילמדו תרגילים אשר בכוחם לסייע לשפר את התפקוד המוטורי של התינוק. הם יערכו היכרות עם עזרים שונים, אשר בכוחם לסייע לגרות את החושים של תינוקות. הם ילמדו על חשיבות המגע בין ההורים לתינוק ואת הדרכים לעשות זאת בצורה הנכונה. הם יקבלו כלים כיצד לבצע בצורה נכונה עיסוי תינוקות והם ילמדו כיצד להתנהל בצורה הנכונה והרגישה ביותר מול ההורים. 
שוב, חשוב להדגיש שנושאי הלימוד יכולים להשתנות בין מסגרת לימוד אחת לאחרת, כאשר יש קורסים של לימודי לווי התפתחותי שהינם מקיפים ומעמיקים ונוגעים במגוון רחב של נושאים רלוונטיים ויש קורסים תמציתיים יותר, אשר מתמקדים רק בחלק מאותם הנושאים – ניתן לבקש את תוכנית הלימודים ולהתרשם ממנה בצורה מעמיקה לפני קבלת ההחלטה על בחירת המסגרת המתאימה.


נמצאים בחיפוש אחר מסגרת לימודי ליווי התפתחותי?


אם גם אתם מעוניינים לקבל את הידע, הכלים וההסמכה, אשר יאפשרו לכם לעסוק בתחום של ליווי התפתחותי, הגעתם למקום הנכון. 
"מרכז ורדי" הוקם בשנת 1996 ומאז ועד היום הוא מהווה ככתובת איכותית להכשרה של מדריכים ומאמנים בתחום של ליווי התפתחותי וליקויי למידה.
לקבל כל הפרטים והמידע על מסגרת הלימודים המוצעת במקום, מוזמנים ליצור קשר כבר היום. 


 

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה