כניסה לרשומים

לימודי לקויות למידה כדי להיות הורים ומורים טובים יותר

לימודי לקויות למידההילדים של היום חיים בגן עדן של ממש. מבינים אותם, מתייחסים אליהם הרבה יותר טוב ומתחשבים בהם בכל קושי אותו הם עוברים.

הילדים של פעם סבלו גם כן מבעיות שונות כמו בעיות קשב וריכוז, בעיות התנהגות שונות כמו גם בעיות שדרשו אבחונים שונים. אך בגלל שלא הייתה מודעות לכל אלו, 'זכו' אותם הילדים לתוויות מפוקפקות ומעליבות שהוצמדו להם. הם כונו ילדים עצלנים, הם נחשבו ילדים רעים ולמעשה הסתכלו עליהם כעל ילדים בעייתיים.

היום כאשר ישנה אפשרות של לימודי לקויות למידה כולנו חשופים לעובדה כי יש ילדים שסובלים מקשיים שונים והם לא ממש אשמים בהתנהגות הבעייתית שלהם.

לימודי לקויות למידה כדי להעלות את התלמיד על דרך המלך

כיום קיימת המלצה חד משמעית לכל איש חינוך ולכל מי שעוסק בעבודה עם ילדים, כי ילמד וירכוש ידע בנושא של לקויות למידה. כך הוא יוכל לאתר בקלות רבה את הילדים הסובלים. הוא ידע לשלוח את מי שצריך לאבחון וידע איך וכיצד לטפל בכל בעיה.

ברור כי כאשר המורה או ההורה מודעים לכל מה שקשור לנושא של לקויות למידה, הרי שהם יעלו על כל בעיה כבר בתחילתה עוד לפני שהיא תצבור גובה. הם ידעו לשים את האצבע על כל קושי שנראה מעבר לסטנדרט ועל כן גם ייטיבו לטפל בה מיד בראשיתה. כך התלמיד יוכל לישר קו עם שאר בני גילו כאשר ברבים מן המקרים הוא אף יוכל להשתלב עם שאר בני גילו.

מקצועיות זה הדבר החשוב ביותר

חשוב לשים לב כאשר באים לחפש מקום לצורך לימודי לקויות למידה, כי כן מגיעים אל הכתובת המתאימה. הכתובת שם אכן יקבלו את מלוא הכלים אך בלי להתפשר על הרמה המקצועית. כאשר הלימודים הם אכן כאלה, מקבלים את הכלים הנכונים אשר יוכלו לשמש ככלי עזר יעיל ביותר.

מרכז ורדי מציע את האפשרות של לימודי לקויות למידה ברמה איכותית, גבוהה ומוקפדת כך שכל מי שלומד במסגרת המרכז יוצא עם ארגז כלים מובחר ומיוחד.
 

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה