כניסה לרשומים

 לימודי ליווי התפתחותי

 לימודי ליווי התפתחותיבשלב אשר בו התינוק נמצא במעי אימו מתחילים להיווצר רוב רובם של הקישורים בין חלקי המוח. כאשר נולד התינוק הוא עובר רצף התפתחותי פיזי אשר בנוי על מספר שלבים כאשר אלו מאפשרים לו לממש את הפוטנציאל שלו, להביא את האופי שלו לידי ביטוי ולהגיע לגיל בית הספר כאשר הוא בשל מכל הבחינות. כדאי לכל הורה לרכוש מידע בתחום לימודי ליווי התפתחותי על מנת שהוא ידע למה לצפות ואיך לסייע לילד להתקדם.

לימודי ליווי התפתחותי במרכז ורדי

אנחנו מציעים את האפשרות ללמוד בצורה מסודרת וברורה לימודי ליווי התפתחותי כאשר בעזרת הידע הזה אפשר יהיה לסייע לתינוק בכל השלבים ולעודד את ההתפתחות הרצויה בכל שלב ושלב.

מוכח היום כי ילד שעבר את כל השלבים ההתפתחותיים מסוגל להגיע לכתה א' כאשר הוא כבר ממש בשל ומוכן לקראת הלמידה. יש את אבני הדרך אותם חשוב כי כל תינוק יעבור ויעשה אותו. חשוב שהוא ידע לשבת בטרם ילמד לעמוד. חשוב עד מאוד שהוא יזחל בזחילת שש כאשר הזחילה הזו מפתחת אותו מאוד מבחינת שיווי משקל, מבחינת תפיסה נכונה של המרחב כאשר הזחילה הזו אף מחזקת את שרירי הכתפיים ואת השליטה שלו על גופו.

כאשר תינוק אינו עושה את זה יש בהחלט דרכים לגרום לכך שהוא ילמד ויבצע את אותם הפעולות. אך לצורך כך צריך ההורה להית מודע ואף לדעת מה בדיוק הוא יכול לעשות.

איך תוכלו לסייע בהתפתחות הילד?

אז כאן אנחנו מציעים את האפשרות של הרחבת הידע הכללי בכל מה שקשור לנושא של התפתחות הילד. זה כולל את כל תהליכי ההתפתחות מעת הלידה של התינוק ועד לגיל שש בו הוא עולה לכיתה א'. כך ילמד ההורה על אופיו של הילד שנבנה בשנים הקריטיות הללו, הוא יוכל לעלות על נקודות של קושי אצל הילד, הוא יוכל לאבחן אם הילד נמנע מפעולות מסוימות או שהוא מפתח אישיות נמנעת. התיקון בגיל הזה הוא הרבה יותר פשוט.

מרכז ורדי מציעים לכל הורה לימודי ליווי התפתחותי.

מומלץ במיוחד!

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה