כניסה לרשומים

נפתח קורס לימוד טיפול בהפרעות קשב וריכוז

ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם בזיהוי מוקדם של הפרעות קשב וריכוז. ADHD, דיסלקציה, דיסגרפיה או דיסקלקולציה הן תופעות שגורות בישראל. הבעיה, קיים מחסור קריטי באנשי מקצוע שיודעים לעזור ולהתמודד עם ההפרעות האלה. משום כך, אין ספק שקיים צורך בקורס לימוד טיפול בהפרעות קשב וריכוז שיכול לפתור את הבעיות הנ"ל. מאחר שתחום ליקויי הלמידה הוא חדש יחסית גם ברמה הבינלאומית, מספר אנשי המקצוע לא מצליח להדביק את הביקוש בשטח. בנוסף, גם המחלקות והמכללות שמכשירות מחנכים ומטפלים לא נותנות מענה מושלם לתופעה – כך שנוצר ואקום. 

קורס לימוד טיפול בהפרעות קשב וריכוז במרכז ורדי

אבל הוואקום הזה מתחיל להתמלא. שירלי ורדי, מי שכילדה סבלה מליקויי למידה קשים בעידן בו ליקויים אלו לא אובחנו ולא טופלו, הצליחה באמצעות עיסוק במחול לפתח דרכים ללימוד עצמי. אחרי שלמדה היטב את הנושא והתמחתה בלימודי המוח, היא לקחה את הניסיון הפרטי שלה והפכה את הדרך האינדיבידואלית באמצעותה היא הצליחה להתגבר על בעיות קשות כמו ADHD ודיקסלקולציה, למשנה סדורה ולשיטה שהוכחה כאפקטיבית להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז. בדרך היא עשתה תואר ברפואה משלימה, התמחתה בשיטת פלדנקרייז וכירולוגיה. עם כל המטען האדיר הזה היא הקימה מרכז טיפולי אקדמאי, שגם מטפל בהפרעות וגם מכשיר דור חדש של מטפלים בתופעות באמצעות קורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז שהיא מעבירה במרכז ורדי.

גישה הוליסטית בטיפול בליקויי למידה

בשונה מגורמים אחרים, קורס הלימוד בטיפול בהפרעות קשב וריכוז שמעבירה שירלי ורדי אינו מתמקד בגישה טיפולית אחת, אלא נוקט גישה הוליסטית שרואה בגוף ובנפש מכלול אחד. השיטה של ורדי, מאפשרת גמישות טיפולית ומשלבת ידע איכותני מושכל עם אינטואיציה בריאה.

את בוגרי מרכז ורדי אנו נפגוש היום בקו הראשון של ההתמודדות  עם בעיות של קשב וריכוז. חשוב לציין שהעבודה כמטפל בליקויי למידה והפרעות קשב, היא תובענית ודורשת הרבה השקעה ומוטיבציה. מצד שני מדובר במקצוע מרתק, מאתגר ומגוון שמביא עמו גם הרבה רגעים של סיפוק אדיר. אם אתם מחפשים קריירה בתחום טיפולי ופדגוגי ספק אם תמצאו מקצוע מספק יותר, והדרך הבטוחה להגשים את החלום הזה עוברת לקורס לימוד טיפול בהפרעות קשב וריכוז של מרכז ורדי.

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה