כניסה לרשומים

מעוניינים בלימודי ליווי התפתחותי ?

אם אתם מעוניינים בלימודי ליווי התפתחותי בטח תשמחו לדעת שיש קורס בשם זה.

קורס זה יאפשר לכם ההורים לשנות את המציאות של ילדכם בקלות, למשל לגרום להם לממש את הפוטנציאל שלהם ולהימנע מקשיים מיותרים בדרך. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות שלימודים אלו הם בדיוק מה שאתם צריכים ויותר מזה – שיש להם חשיבות משמעותית בהמשך חייהם של הילדים שלכם.

לימודי ליווי התפתחותי – הלימודים שאתם חייבים לעצמכם

לימודי ליווי התפתחותי יאפשרו לכם להרחיב את הידע שלכם על תהליכי ההתפתחות של ילדיכם, כולל ההתפתחות התחושתית, המוטורית, הקוגניטיבית והרגשית.

כמו כן, תלמדו מה יכולות להיות ההשפעות של בעיות שונות בתחומי ההתפתחות השונים על חיי ילדיכם ויותר מזה – איך לטפל בבעיות שהן קטנות ובכך להקטין או למנוע מצוקות שונות בהמשך החיים.לימודי שיאצו יכולים להיות חלק מהטיפול

ובטח תשמחו לדעת שכל השיעורים נערכים בוידאו בזמנכם החופשי כך שאין צורך בבייביסיטר.
לימודים אלו מבוססים על עובדה אחת – בשלוש השנים הראשונות לחיים נבנים הקשרים ההדדיים בין המוח לגוף ונוצרים הקשרים במוח.

המשמעות היא שבעיות בשלבים התפתחותיים שונים יכולות לפגוע ברצף ההתפתחותי התקין, אבל מצד שני - זוהי גם התקופה היחידה שבה ניתן לטפל בבעיות אלו ולמנוע את השפעותיהן העתידיות השליליות. למעשה, יש לכם בתור הורים תפקיד משמעותי בהתפתחות ילדיכם מסיבה אחת -אתם מכירים את הילד שלכם הכי טוב מכולם.

איך עושים את זה ?

אם גם אתם רוצים לדעת איך עושים את זה ואיך מבטיחים התפתחות תקינה, בטח תשמחו לדעת שהתשובה לכך פשוטה – מכון ורדי שבאמתחתו יותר מ-20 שנות נסיון בתחומי ההתפתחות השונים.

המכון נחשב למוביל דרך בתחומו ולאחד המובילים בתחום הליווי ההתפתחותי בארץ, כך שאתם נמצאים בידיים הכי טובות ומקצועיות שיש.

לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה ללימודי ליווי התפתחותי עליכם לעשות דבר פשוט – ליצור קשר באמצעות חיוג למספר הטלפון 04-6620778 או להשאיר להם הודעה באתר האינטרנט.

אנחנו בטוחים שהלימודים יתרמו רבות גם לכם וגם לילדים שלכם ויתרה מזאת -יהפכו אתכם להורים הכי טובים שאתם יכולים להיות לילדיכם. ואנחנו אומרים – למה אתם מחכים ?

מרכז ורדי קורס ליווי התפתחותי

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה