כניסה לרשומים

לימוד טיפול בלקויות למידה בשיטה שמוכיחה את עצמה

בואו ללמוד הכשרה של טיפול בלקויות למידה - ולעבוד בתחום

תמיד חלמתם לעסוק במקצוע עם ייעוד, תפקיד מרתק שיש בו גם אלמנט של שליחות? רציתם לעבוד עם ילדים אבל לא בהכרח לעסוק בהוראה? בהחלט יתכן שטיפול בלקויות למידה יהיה הקריירה שלכם.

שיטת ורדי, המבוססת על הקשר החשוב שבין גופינו למוחנו, מוכיחה את עצמה שוב ושוב, מזה שנים ארוכות. לימוד טיפול בלקויות למידה במרכז ורדי מתאים גם לבעלי ידע (מטפלים, פסיכולוגים) וגם לחסרי ידע קודם. לצד לימודי הכשרה מקצועית, יש גם הדרכות ייעודיות להורים המעוניינים לסייע לילדים הפרטיים שלהם. 


לימוד טיפול בלקויות למידה- להחליף את הסבל באושר


עשרות אלפי ילדים ובני נועד בישראל סובלים מלקויות למידה ולא כולם מטופלים. למרבה המזל, המודעות הגוברת מביאה לכך שאחוז הולך ועולה מהילדים, רבים מהם עדיין ילדי הגן ופעוטות, מקבלים טיפול בשלב מוקדם. לא ניתן להפריז בחשיבות הדבר. 


בעקבות הטיפול משיגים תועלת שמלווה את הילד לאורך כל חייו. מקבלים במתנה ביטחון עצמי ויכולת ריכוז. מקבלים יכולת ביצוע מטלות מוטוריות טובה יותר ומגיעים להישגים לימודיים הרבה יותר גבוהים. במקום השתוללות או חוסר מנוחה, במקום דיכאון והיפראקטיביות, מקבלים יכולת ויסות ושליטה עצמית. במקום הישגים דלים במבחנים, מגיעים להישגים ראויים, תוך מיצוי הפוטנציאל האישי. 

 

לימוד טיפול בלקויות למידה במרכז ורדי


לימוד טיפול בלקויות למידה – על מה מתמקדים בלימודים 


אם לימוד טיפול בלקויות למידה מעניין אתכם או אולי אתכן, תרצו ללא ספק לדעת במה בדיוק מתמקדים במהלך הלימודים. על פי עקרונות השיטה, חוסר תיאום וקואורדינציה לקויה הם הבסיס לרבות מלקויות הלמידה. נלווים לכך חוסר במודעות הגוף, קושי לתפעל את האיברים השונים ביחס לסביבה, תפיסה חושית לקויה, נוקשות, סרבול ומטבע הדברים, גם קושי בריכוז. 


במהלך הלימודים מתמקדים בטכניקות לתיקון, שמים את הדגש על טונוס השרירים של המטופל, על עבודה שמשפרת את שיווי המשקל תוך מיקוד במרכז הכובד ושימוש נכון בחושים השונים. נמצא כי קשיי ריכוז ולקויות למידה נשענות על תיאום לקוי של צמד האונות המוחיות. עבודה על מערכת ההצלבה, אם כן, יוצרת מהפך. במהלך לימוד טיפול בלקויות למידה מקבלים כלים לשיפור תפקוד גרפו-מוטורי, מוטוריקה עדינה ושימוש בתרגילים מסייעים לפיתוח הזיכרון וויסות חושי ורגשי. 
 

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה