כניסה לרשומים

לימודי לקויות למידה – שיקולים בבחירת המסגרת המתאימה

לימודי לקויות למידה מסגרות המציעות לימודי לקויות למידה, מאפשרות לתלמידים לקבל ידע וכלים, באמצעותם יתאפשר להם לסייע לילדים אשר מתמודדים עם לקויות אלו.
כידוע, ילדים המתמודדים עם לקויות למידה, חווים במקרים רבים, ירידה משמעותית בביטחון העצמי ובמוטיבציה, כעסים, ריחוק ובמקרים מסוימים, כתוצאה מכך, הם יכולים להפוך גם לאלימים (כאשר, זאת הדרך שלהם להוציא החוצה את התסכולים אתם הם מתמודדים). 
כך יוצא, שכל אדם אשר בוחר ללמוד את התחום, נהנה לא רק ממקצוע מבוקש, אלא גם מסיפוק רב וערך בעבודה, הטמון בעצם היכולת שלו לסייע לאותם ילדים ולהתוות להם את הדרך לעבר חיים טובים יותר. 
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בעבודה עם  ילדים המתמודדים עם לקויות למידה, חשוב לבחור בתבונה את מסגרת הלימוד, תוך התעמקות בכל מה שהיא כוללת ומציעה.


לימודי לקויות למידה – האפשרויות השונות


תוכניות של לימודי לקויות למידה מוצעות במסגרות לימוד שונות ברחבי ישראל, כאשר, ההבדלים בין מסגרת אחת לאחרת טמונים בפרמטרים רבים כמו: משך הלימודים, תכנים/ נושאי לימוד, סוג ההכשרה/ התעודה, תנאי הקבלה ללימודים וכיוצא בזה..
בכדי לבצע בחירה נכונה ובסופו של דבר לבחור במסגרת לימודים אשר תעניק לתלמידים את הכלים ואת ההסמכה המבוקשת על ידיהם, חשוב כאמור, לבחור את אותה מסגרת בקפידה.
יש להתעמק ולסקור את כל מסגרות הלימוד הרלוונטיות ובסופו של תהליך, לבחור מסגרת בעלת שם ומוניטין בתחום, אשר ערוכה לקרב את התלמידים למטרה, בגינה הם התעניינו בלימודים מלכתחילה – לדוגמא, אחת השאלות אשר צריכות להישאל בהליך בחירת המסגרת, היא באיזה תפקיד בעולם הלקויות למידה המתעניין בקורס מבקש להשתלב.


מחפשים אחר מסגרת לימודים מתאימה?


אם גם אתם מעוניינים להתחיל לימודי לקויות למידה, חשוב מאוד שתכירו את מרכז ורדי.
המרכז הוקם בשנת 1996, במטרה להכשיר מאמנים לטיפול בליקויי למידה, ליקויי התפתחות תינוקות ולקויות תפקוד. המרכז נחשב כיום לאחד מהמובילים בתחומו בישראל כמו גם מחוץ לגבולות המדינה ולכן, מהווה ככתובת נכונה עבור כל מי שמעוניין ללמוד ולאחר מכן להשתלב בעבודה בתחום של טיפול בלקויות למידה. 

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה