כניסה לרשומים

לימודי לקויות למידה

הרבה מאוד ילדים סובלים מבעיות שונות ומקשיים המפריעים להם בתהליכי הלמידה. בעבר לא הייתה כל כך מודעות לכך והילדים המתקשים לא זכו לכל הבנה. הם כונו פשוט (?) ילדים רעים, ילדים עצלנים או ילדים טיפשים. האמת היא שהם היו ילדים עם קשיי למידה של ממש ובמסגרות וההבנה של אז הם היו פשוט אומללים. לא היה מי שיבין כי הם באמת מתמודדים עם קושי שממש אינו מאפשר להם לנהוג אחרת. במקום לסייע להם הם 'זכו' בכל יום למנה של השמצה מצד המורים ומצד ההורים. לעג מצד החברים וחיים לגמרי לא פשוטים. במרכז ורדי אנחנו מציעים לימודי לקויות למידה לכל מי שרוצה להבין טוב יותר במה המדובר.

 

לימודי לקויות למידה – כך תהיו מורים והורים טובים יותר

 

אז נכון שכל אחד מאחל לעצמו שילדיו יעבור את שנות הלמידה בקלות רבה בלי שהם יסבלו מכל קושי שהוא ובוודאי שלא מקשיי למידה מוגדרים שיש להם שם. אך מה לעשות שמדובר במשהו שאף אחד אינו שואל אותנו. אנחנו מוצאים את עצמנו לא פעם עומדים מול ילדים או תלמידים הסובלים מבעיות למידה שונות וחשוב להיות מוכנים עם כל הכלים הנדרשים לצורך כך. כאשר יש את ארגז הכלים המקצועי כל ההתמודדות הופכת להיות אחרת והיא נעשית אפשרית לגמרי.

 

הכרת הבעיה היא חצי פתרון

 

כולנו יודעים כי כאשר אנחנו יודעים מה הבעיה ויש לה שם, כבר הרבה יותר פשוט להתמודד. אנחנו יודעים איך לגשת אל הילד שסובל, אנחנו יודעים באלו כלים אנחנו אמורים להשתמש ואנחנו גם מבינים אותו יותר. כאשר הילד זוכה להבנה הוא הרבה ותר רגוע, הוא פחות מתוסכל ובעקבות כך הוא גם מסוגל ללמוד טוב יותר.

 

לימודי לקויות למידה במרכז ורדי

 

אנחנו מזמינים את כל ההורים וכמובן גם את כל המורים לרכוש כלים במסגרת לימודי לקויות למידה וכך להכיר טוב יותר את הבעיות השונות אשר מהם עשויים הילדים או התלמידים לסבול. כאשר יש את הידע, ישנה גם ההתמודדות הבריאה יותר והילד מסוגל להגיע רחוק הרבה יותר.

לימודי לקויות למידה

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה