כניסה לרשומים

לימודי ליווי התפתחותי כדי לוודא שהילד שלכם מתפתח היטב

כולנו יודעים כי השלבים הראשוניים בהתפתחותו של הילד הם הקריטיים והחשובים ביותר להמשך ההתפתחות שלו בגילאים המאוחרים יותר. כך למשל כולם יודעים עד כמה שוב שהילד יזחל זחילת שש. ידוע כי זה חשוב מאוד לצורך לחיזוק חגורת הכתפיים כאשר זה ישפיע על הכישורים המוטוריים שלו בהמשך כמו כתיבה וכן הלאה. כאשר לומדים לימודי ליווי התפתחותי מבינים כי יש עוד הרבה מאוד שלבים שלא תמיד אנחנו שמים לב אליהם והם למעשה אבני דרך בהתפתחות של הילד.

לימודי ליווי התפתחותי – מרתק ומחכים כאחד

אנשים ובייחוד הורים הפונים ללמוד לימודי ליווי התפתחותי מקבלים כלים מקצועיים אשר אלו עשויים לשמש אותם היטב הן בגידול ילדים שלהם והן כאנשי מקצוע בתחום של התפתחות הילד. אם לדוגמא ציינו את הזחילה על שש, הרי שיש עוד הרבה אבני דרך שלא כולם מודעים אליהם והם גם כן חשובים מאוד לכל ההתפתחות של הילד. אם זה לדוגמא חציית קו אמצע כאשר הילד מסוגל להעביר חפצים מכיוון ימין לכיוון שמאל עם אותה היד וההיפך. כך גם ישנם שלבים שאולי לא נראים לנו כל כך משמעתיים בעין בלתי מקצועית. אך לאחר שלומדים את כל הנושא של התפתחות התינוק, מבינים עד כמה קריטית כל פעול ועד כמה חשוב כל שלב בהתפתחות.

ידע זה כוח

בכל תחום אנחנו יודעים עד כמה הידע מהווה למעשה סוג של כוח. הידע מפזר ספיקות, הוא מבטל ערפילים והוא מסייע לנו להבין את התהליכים השונים. כך אנחנו לומדים מתי צריך להתערב ולסייע לתינוק ומתי אין מקום לדאגה. הדבר בהחלט מוביל לרוגע ולשקט נפשי לכל הורה כאשר הוא יודע למה עליו לצפות.

אם מדובר באנשי מקצוע, הרי ברור כי עליהם להכיר היטב את כל השלבים ההתפתחותיים של התינוק על מנת שהם ידעו לתת את המענה המדויק והנכון בעת הצורך.

מרכז וורדי – ידע מקצועי לכל אחד

מעוניינים להעשיר את הידע המקצועי בתחום התפתחות הילד?

אנחנו כאן בדיוק לשם כך. מרכז וורדי מציע לימודי ליווי התפתחותי.

מומלץ מאוד!
לימודי ליווי התפתחותי

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה