כניסה לרשומים

חושבים על לימודי התפתחות תינוקות ? - מרכז ורדי המקום להצלחה

בואו ללמוד על לימודי התפתחות תינוקות במכללת ורדי

 

אם נולד לכם תינוק ואתם מעוניינים בלימודי התפתחות תינוקות לצורך העמקת הידע, בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. יותר מזה – לימודים אלו יאפשרו לתינוקות שלכם להתפתח לילדים איכותיים, ימנעו קשיים עתידיים ויסייעו להם לממש את היכולות שלהם.

למעשה, לימודים אלו מועילים גם לכם וגם לתינוקכם כך שלא נגזים אם נאמר דבר אחד – זו המתנה הכי טובה שאתם יכולים לתת לעצמכם.

 

לימודי התפתחות תינוקות – להקדים תרופה למכה

 

למעשה, לימודי התפתחות תינוקות הם בגדר הקדמת תרופה למכה מסיבה אחת – הם יכולים למנוע לקויות התפתחותיות שונות ולהבטיח התפתחות תקינה. אתם בטח חושבים ובצדק שהתינוק שלכם יחיד ומיוחד במינו, אבל האמת היא שכל התינוקות עוברים את אותם שלבי ההתפתחות ויתרה מזאת – הם חייבים לעבור את השלבים האלו בזמן הנכון ובסדר הנכון כדי להתפתח כיאות.

 

להכיר עולם חדש


לימודים אלו מאפשרים לכם להכיר עולם חדש, העולם של התינוק שלכם ולרכוש ארגז כלים שיקל על ההורות שלכם. הלימודים כוללים את כל התחומים לרבות התחומים התחושתיים, המוטוריים, הרגשיים והקוגניטיביים והפלוס הגדול – הן נערכים דרך האינטרנט במשך שנה שלמה כך שאתם חוסכים את הבייביסיטר ונשארים בבית. היינו אומרים "שתי ציפורים במכה אחת" אבל מדובר בהרבה יותר משתי ציפורים.

 

אז מה צריך לעשות ?


אם גם אתם מעוניינים בלימודים המופלאים האלו כדאי שתדעו שהם ייחודיים למרכז ורדי, בית ספר שהוקם בשנת 1996 לצורך הכשרת מאמנים לטיפול בלקויות שונות אצל ילדים. במהלך השנים זכה לשם ארצי הודות להיותו פורץ דרך ואחד המובילים בתחומו. במילים אחרות – אתם נמצאים בידיים הכי מקצועיות שיש בארץ בתחום התפתחות התינוקות.


בטח תשמחו לדעת שכדי ליהנות מכל הטוב הזה עליכם לעשות דבר פשוט להשאיר הודעה באתר האינטרנט.

אנחנו בטוחים שלימודי התפתחות תינוקות רק יתרמו לכם כי מצד אחד הורות נחשבת לטבעית, אבל מצד שני היא נחשבת למקצוע הכי קשה בעולם. אז למה אתם מחכים? בואו ללמוד את המקצוע ולהיות הורים טובים יותר.

לימודי התפתחות תינוקות | מרכז ורדי

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה