כניסה לרשומים

לימודי ליווי התפתחותי מקצועי במרכז ורדי

העולם מוצף כיום בהמון ידע והבנות שבעבר לא היו קיימים בעולם. גם התחום הטיפולי מציע שפע של פתרונות ומענה מותאם לצרכים שונים.

כך שכאשר אדם נתקל בקושי, כאשר הורה מתמודד עם מוגבלות או עיכוב של הילד שלו יש בהחלט מה לעשות כדי להועיל ולקדם.

פעמים ניתן לפתור את הקושי ופעמים יש אפשרות לקדם ולשפר את המצב. כדי להצליח להשיג מטרות חשוב מאוד להפקיד את המטופל בידיים אמונות של איש מקצוע.

איש מקצוע מיומן שמכיר את התופעה ויודע לזהות מה עומד מאחוריה. הוא ידע גם מה עליו לעשות כדי להציע פתרון הולם.

מתעניינים על לימודי ליווי התפתחותי ?

אחד התחומים החשובים והמבוקשים בתחום הטיפולי הוא לימודי ליווי התפתחותי. במהלך לימודים אלו מכירים התלמידים את שלבי ההתפתחות של התינוקות. הם לומדים על היכולות של התינוק בימי חייו הראשונים ועל ההתפתחות המואצת של התינוק בחודשים הראשונים.

למעשה תינוק תקין שאינו מתמודד עם כל קושי מצליח להתפתח בצורה טבעית וללא כל עזרה חיצונית. אם כי לכל תינוק חשוב להציע צעצועים ופיתויים שונים שיעודדו אותו להתנסות ולבצע פעולות. אך כאשר מדובר על תינוק שיש סיבה כלשהי שמאטה את קצב ההתפתחות.

כאשר התינוק אינו מתקדם כפי שהיינו מצפים ממנו הוא זקוק לעזרה.

במצב כזה יחפשו ההורים איש מקצוע בוגר לימודי ליווי התפתחותי. הוא זה שיוכל לבחון את התינוק ולעקוב אחר הפעולות שלו. לאחר מעקב וההתבוננות הוא יוכל להסיק מסקנות בדבר נקודת הקושי המסוימת של התינוק. לאחר האבחון הדרך לרוב קצרה.

כעת יוכל המטפל להציע את הטיפול המתאים והנכון עבור תינוק זה. במקרים רבים אכן הטיפול מביא את התוצאה המיוחלת והתינוק מתגבר על העיכוב שלו ומאיץ את קצב ההתפתחות בצורה ניכרת. כי כאשר מנטרלים את הגורם המעקב התינוק יכול להמשיך להתפתח בקצב המצופה ממנה וללא עיכובים.

המקום שלכם ללימודים בתחום הטיפולי

מכון ורדי מזמין אתכם להתרשם מקורסים מקצועיים ולשמוע על לימודי ליווי התפתחותי. אצלנו במכון תקבלו את כל הידע הנחוץ לעיסוק בתחום ולהצלחה האישית שלכם בקידום תינוקות.

לימודי ליווי התפתחותי | מרכז ורדי

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה