כניסה לרשומים

לימודי טיפול לקויות למידה הסמכה

לימודי טיפול לקויות למידה הסמכה - איך לשנות את הגישה

לא לכל אחד זה מתאים. אבל מי שיש לו את זה נמשך לתחום ומחפש כיצד להשתלב בו בצורה מעשית. אם גם אתם ניחנתם בלב רחב ואוהב, אם אתם אוהבים לתת לשני ולעזור לו. להתחשב בחלש יותר ולמצוא את הדרך לקדם אותו - אתם בהחלט מוזמנים לחשוב על לימודי טיפול לקויות למידה. לימודים אלו יקנו לכם מגוון כלים וידע רב שיאפשר לכם להגיש עזרה ללקויי למידה, ולאפשר להם לחיות בצורה הטובה ביותר למרות הקושי התמידי שמלווה אותם בכל תהליכי הלמידה.

על ליקויי למידה

תהליכי הלמידה מתרחשים בהתאם ליכולות של התלמיד. כאשר מדובר בילד תקין הוא קולט ידע, מפנים ומיישם בצורה נהדרת. אך כאשר קיימת לקות כלשהיא, המערכת אינה מצליחה להניע את עצמה באותו קצב.

ילד כזה מגלה כי הוא לא קולט את מה שאלו שלצדו קלטו כבר אתמול. הוא לא מצליח ליישם את החומר הנלמד, ולא מוצא את הדרך להשביע את רצון הוריו ומוריו. אם בעבר לא הייתה מודעות מספקת לתופעות הללו, וילדים כאלו עברו סבל רב וספגו האשמות. הרי כיום קיימת מודעות ואף התפתחו כלים רבים שנועדו לסייע להם להגבר על הקושי הקיים.

במהלך לימודי לקויות למידה יכירו התלמידים את הלקויות השונות ואת הגורמים. הם ירכשו את הכלים הנכונים להקנות לילד את החומר הרצוי למרות המוגבלות שלו. כמו כן יוכלו הלומדים לפתח את המקצועיות שלהם במטרה לאבחן בצורה מדויקת תלמידים לקויי למידה, ולזהות מהו הקושי הקיים. כאשר מזהים את הקושי יודעים לנהל את התהליך בצורה יעילה וטובה.

מכון ורדי - לימודי טיפול לקויות למידה

אם חשבתם על לימודים בתחומי הלקויות השונות אתם מוזמנים לפנות למכון ורדי. זו הכתובת שלכם ללימודים בתחום. אנחנו מתמחים בתחומים אלו כבר לאורך שנים. במהלך השנים רכשנו ידע מקצועי רחב לצד כלים פרקטיים מעולים.

כלים אלו מוכיחים את עצמם בשטח ומאפשרים לנו להציע למטופלים עזרה ממשית וסיוע לחיים. לאחר שתסיימו את לימודי לקויות למידה אצלנו, תוכלו גם אתם להציע עזרה ללקויי למידה ולחוש את הסיפוק העצום שבאתגר.

קורס לטיפול לימודי לקויות למידה  | מרכז ורדי

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה