כניסה לרשומים

מחפשים קורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז ?

המקום ללמוד ולהתפתח בעזרת קורס שמטפל בבעיות קשב וריכוז

אם אתם מחפשים קורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. אבל תחילה כדאי שנסביר תחילה מהן הפרעות קשב וריכוז, איך הן משפיעות על הלמידה ולמה חשוב לטפל בהן באופן המקצועי ביותר. אתם מוזמנים לצאת איתנו למסע שתחילתו באהבה ובסיומו הצלחה אחת גדולה. מוכנים ?

 

מהן הפרעות קשב וריכוז ?


הפרעות קשב וריכוז כשמן כן הן – הפרעות שונות שמשפיעות על יכולת הרכוז והלמידה של האדם. ללוקים בהפרעות קשב בריכוז יש קושי במדרוג הגרויים השונים כי הכל מעניין אותם, למשל הם מתקשים להתרכז בנעשה בכיתת לימוד במידה והם צופים בציפורים שעפות בשמים.

בנוסף, הם משתעממים מהר מכל גרוי ותמיד מחפשים את הדבר הבא. אז מה עושים ? ממשיכים לקרוא ולומדים על דרכי טיפול שונות בקורס ייעודי לטיפול בהפרעות קשב וריכוז.

 

קורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז |  מרכז ורדי

 

מה עושים בקורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז ?


בקורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז לומדים טכניקות שונות לטפל בקושי, למשל:
הוראה מתקנת – שיטת לימוד ייחודית שמאפשר לילד לרכוש מיומנויות בסיסיות ומסייעת לו להתקדם ולצמצם פערים לימודיים.

 

  • אסטרטגיות למידה – הקניית שיטות למידה באמצעות שיעורים פרטיים שמסייעות לילדים עם הלקות להתמודד עם דרישות ביה"ס, למשל הכנה יעילה יותר לבחינות, ארגון חומרים באופן אופטימלי ועוד.
  • רפוי בעיסוק – שיפור התפקודיים המוטוריים שלרוב הולכים ביחד עם הפרעות קשב ורכוז.
  • רפוי בדיבור – טיפול בלקויי שפה שאף הם לרוב קשורים להפרעות קשב וריכוז
  • טיפול פסיכולוגי – יצירת מקום מוגן שמאפשר התמודדות עם קשיים תפקודיים רגשיים שנובעים מהפרעות הקשב והריכוז, למשל בעיות משמעת, צורך בהקניית הרגלים ונורמות ועוד.
  • טיפול באמנות – שימוש באמנות לגווניה השונים (מוזיקה, תנועה וכו') כדי להציף קשיים רגשיים ולהתמודד איתם בהצלחה.

איך נרשמים ?


אם גם אתם מעוניינים להירשם לקורס לטיפול בהפרעות קשב וריכוז אין קל מזה. כל שעליכם לעשות הוא לפנות למרכז ורדי, בית הספר שמכשיר מאמנים כבר למעלה מ-20 שנה לטיפול בלקויי למידה שונים. לא משנה אם אתם הורים, פסיכולוגים, יועצים, מורים, קלינאי תקשורת, מרפאים בעיסוק או כל אנשי מקצוע אחרים - אתם מוזמנים לצלצל לטלפון 04-6620778 ולהתחיל לטפל בבעיות קשב וריכוז בהצלחה.

 

כותרת טופס התחברות
להרשמה
כפתור סגירה